امروزه دسترسی به اطلاعات مالی شفاف، قابل مقایسه و قابل ‌اتکاء، به منظور پاسخگویی به واحدها و سازمان‌های درون سازمانی و برون سازمانی و تصمیم‌گیری‌های اقتصادی آگاهانه، از مهم‌ترین عوامل توسعه و رشد اقتصادی در بخش خصوصی و دولتی به شمار می‌رود.

از طرف دیگر صاحبان سرمایه، اعتباردهندگان، دولت و دیگر استفاده‌کنندگان، برای تصمیم‌گیری در زمینه‌ی سرمایه‌گذاری، نگهداری سهام، اعطای وام، ارزیابی عملکرد مدیران و دیگر تصمیمات اقتصادی مهم به اطلاعات مالی معتبر، مربوط و قابل فهم نیاز دارند. علاوه بر این، با توجه به پیشرفت‌های صورت گرفته در تمامی زمینه‌ها، امروزه نیاز به مشاوران متخصص در تمامی شرکت‌ها و سازمان‌ها احساس می‌شود.

مؤسسه حسابداری حکیمانه حساب اسپادانا با علامت تجاری کلینیک حسابداری دکتر حساب، با بهره‌گیری از کادر فنی و مدیران مالی مجرب با بیش از 20 سال سابقه در حوزه های گوناگون اعم از  حسابداری، حسابرسی، مالیاتی و اقتصادی  با هدف ارتقاء سطح کیفی اطلاعات مالی و سیستم‌های مدیریتی و کمک به ایجاد انضباط مالی اشخاص حقیقی و حقوقی تحت شماره 6499 و شناسه ملی 14010109880 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی ایران ثبت و تاسیس گردیده است.

این موسسه‌ی حسابداری امیدوار است با همکاری کارکنان خود، در راستای تامین نیازهای به حق مشتریان در خصوص به روز کردن اطلاعات حسابداری، مالیاتی و ارائه‌ی به موقع گزارشات مالی متنوع، بر اساس متدهای روز حسابداری و همچنین خدمات و مشاوره‌ی مالیاتی، سبکی جدید از خدمت‌رسانی به کارفرمایان گرامی را بر مبنای صداقت، مشتری مداری، اعتماد متقابل و تعهد اخلاقی ارائه نماید.

«صداقت»

ارائه‌ی دقیق و صحیح راه‌حل‌های جامع، با رعایت اصل امانتداری برای تمام نیازهای شما.

«مشتری مداری»

رعایت اصول حرفه‌ای در کنار احترام به مشتری، از پایه‌ای‌ترین اصول موسسه‌ی ما است.

«اعتماد متقابل»

اعتماد، مهمترین اصل در کار ما می‌باشد. با خیالی آسوده فعالیت کنید.

چشم‌انداز مؤسسه

ما در دنیایی که فناوری و صنایع بشدت زمینه های مختلف زندگی را تحت تاثیر قرار داده است؛ خدمات ویژه و حرفه ای در خصوص فعالیتهای مالی، مدیریتی و اداری در حوزه های صنعت و کسب و کار فراهم می‌آوریم تا در نگاه سهامداران، تحسین برانگیزترین موسسه در صنعت خود باشیم.

سبد خرید

برای اولین بار در ایران

تنها موسسه خدمات مالی و مالیاتی که موفق به اخذ

ایزو رضایتمندی مشتریان

ISO 10004

شده است